Torba jako nośnik reklamy

torbyhdpeTorby foliowe stały się nieodłącznym elementem naszego życia. Trudno sobie dziś wyobrazić, że mogłoby ich nie być. W ogromnym stopniu ułatwiają nam codzienne funkcjonowanie, gdyż są bardzo praktyczne i funkcjonalne. Dzięki temu, że mogą być produktem jednorazowym, reklamówki są zarazem bardzo higieniczne. Równocześnie, te bardziej wytrzymałe, świetnie sprawdzają się podczas transportu, zarówno jedzenia, jak i innych produktów: od chemii po ubrania. Trudno sobie też wyobrazić jakikolwiek wyjazd bez foliowych toreb, w które pakujemy posegregowane rzeczy. Mimo, iż jako pierwsze wprowadziły je hipermarkety, obecnie stosują je wszystkie małe sklepiki, firmy produkcyjne i usługowe oraz gospodarstwa domowe.

Równocześnie, im głośniej podnosiły się okrzyki dotyczące szkodliwości foliowych toreb dla środowiska, tym modniejsze stały się wszelkie torby papierowe, płócienne czy bawełniane. Takie torby, dzięki materiałom z jakich zaczęto je produkować, są ekologiczne. Dodatkowo to produkty bardziej wytrzymałe i do wielokrotnego użytku. Stosowane są jako torby zakupowe, do transportowania różnych przedmiotów lub zamiennik damskiej torebki.

Oba typy toreb mają swoje grona zwolenników. Ten fakt wykorzystały firmy w celach reklamowych. Jedne zdecydowały się na torby foliowe, inne na ekologiczne, w zależności od tego, który rodzaj bardziej odpowiada ich polityce lub który jest dla nich bardziej funkcjonalny. Na takich torbach można umieścić  logo firmy, czy innym nadruk firmowy. Spersonalizowane torby reklamowe to prestiż i promocja firmy. Niektóre projekty są naprawdę wyjątkowe. Nic nie ogranicza kreatywności grafików przy projektowaniu wzorów nadruku.

Firmy produkujące torby reklamowe stawiają na wysoką jakość nadruku – zarówno proste w jednolitych kolorach, jak i te bardziej zaawansowane np. fotografie. Grafiki umieszczane na torbach foliowych są raczej wielokolorowe. Ekologiczne torby charakteryzuje większy minimalizm, zarówno jeśli chodzi o kolory, jak i wielość i rozmiar wzorów. Technologia umożliwia wyprodukowanie ich wielkich ilości w ekspresowym tempie. Dodatkowo, produkowane są w różnych rozmiarach oraz różnej jakości i trwałości. Takie torby są wręcz skrojone na miarę potrzeb.

Profesjonalna firma produkująca torby reklamowe do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Najlepiej skontaktować się z wybraną i omówić wszystkie szczegóły – preferowaną wielkość, ilość, technikę wykonania. Można przedstawić własny projekt graficzny lub powierzyć zadanie profesjonalnym grafikom.

Powszechność korzystania z wszelkiego rodzaju toreb daje doskonałe możliwości reklamowe. Koszty są niewspółmierne do korzyści. Wszak człowiek, który chodzi z torbą zawierającą logo danej firmy, stają się jej wizytówką.

Polecane artykuły

Dodaj komentarz