Suplementacja w dobrym celu

bcaa pills and proteinWysiłek fizyczny to niezwykle istotny element życia człowieka. Poprawia pracę całego organizmu, pozytywnie wpływa na samopoczucie, tworzy większą barierę odpornościową a budowanie tkanki mięśniowej oraz redukcja tkanki tłuszczowej to jego największa zaleta. Dodatkowo poprawia pracę metabolizmu oraz układu krążeniowego.

Wbrew pozorom dieta jest nierozłącznym elementem każdego wysiłku fizycznego, bez względu na wykonywany rodzaj ćwiczeń. Priorytetowo wygląda to mniej więcej tak: trening – dieta – suplementacja. I o ile bez suplementacji można ćwiczyć tak same ćwiczenia bez diety już na niewiele się zdadzą. Jedno zależy od drugiego. Jeśli odpowiednio przygotujemy nasze ciało do rzeźby to otrzymamy dobry wynik, który z kolei możemy poprawić suplementami diety. A jest ich cała gama. Odżywki na masę lub BCAA czy HMB to jedne z najpopularniejszych produktów, które nabywają wszyscy sportowcy. Bez względu na wiek i rodzaj uprawianego sportu. Dla nich suplementacja to najnormalniejsza rzecz na świecie. Są to produkty, które wyrobiły już pewien nawyk żywieniowy w ich życiu.

Wbrew temu co się mówi nie są kwalifikowane jako środki dopingujące, więc są w pełni legalne oraz korzystne dla organizmu. Oczywiście producenci wykorzystują wizerunek osób, które wybierają ich produkty, by pokazać jakie efekty można uzyskać dzięki ich suplementom. Oczywiście wybierane są takie osoby, które reprezentują swoim wyglądem wysoką półkę. Wtedy dopiero taki zawodnik jest czegoś wart.

W przypadku, gdy płeć piękna chce stracić zbędne kilogramy polecane są spalacze tłuszczu. No i naturalnie do propagowania takich towarów używane są najpiękniejsze i najszczuplejsze (w granicy rozsądku) kobiety ubrane w obcisłe stroje fitness. Ma to na celu wzbudzić w czytelniku chęć zakupu tego towaru. Jest to działanie na podświadomość – skoro ona mogła, to ja nie? Wystarczy trochę samozaparcia, dieta bez cukru i odpowiedni suplement. I już jestem na lepszej pozycji niż inni co tylko chcą i chcą a tak naprawdę nic nie robią by to osiągnąć.

Polecane artykuły

Dodaj komentarz