Produkcja gadżetów przy pomocy lasera

grawerowanie-laserowePrzygotowywanie gadżetów firmowych to domena doświadczonych firm poligraficznych i marketingowych. Dobrej jakości gadżet z logo firmy, ciekawym napisem albo rysunkiem to świetny prezent dla klienta i sposób na rozpowszechnienie wiedzy o naszym produkcie czy usłudze, na zaistnienie w świadomości potencjalnych kontrahentów.

Idealny sposób na firmowe logo

Upominki firmowe przyjmują różną formę. Niektóre są bardzo tradycyjne, takie jak smycze, czapeczki czy kalendarze, inne mogą być użytkowe i ekskluzywne jednocześnie. Warto zwrócić uwagę na te przygotowywane laserowo. Zobaczyć je i zamówić można na stronie firmy http://www.supergadzetyreklamowe.pl/nadruki, która wykorzystuje nowoczesne technologie. Obróbka laserowa pozwala na naniesienie nawet najbardziej skomplikowanych wzorów na różne powierzchnie. Aluminium, karton, ceramika, korek, kryształ, tkanina, szkło, skóra, marmur, płyta MDF, melanina, papier, plastik, kamień, a nawet stal nierdzewna, to tylko niektóre z nich. Laser, który ma małą średnicę wiązki, umożliwia grawerowanie nawet najbardziej skomplikowanych wzorów i to w bardzo krótkim czasie, a rysunek, nawet w odcieniach szarości, jest niezwykle wyraźny. Takie możliwości pozwalają na zaprojektowanie nawet najbardziej oryginalnych firmowych podarunków.

Olbrzymi wybór podarunków dla klienta

Jakie prezenty grawerowane można dać swoim potencjalnym lub stałym klientom? Je należy dobrać do profilu firmy, ale możliwości jest setki. Do często wybieranych, bo niewielkich ale eleganckich należą materiały piśmiennicze, kubki, termosy, naczynia i sztućce, ale także drobny sprzęt elektroniczny. Grawerowanie gwarantuje, że wzór będzie identycznie nałożony na każdy z przedmiotów, nawet produkowanych w tysiącach egzemplarzy. Kolejną zaletą jest trwałość grawera – raz naniesiony będzie stale reklamował firmę, która zleciła wykonanie gadżetu.

Polecane artykuły

Dodaj komentarz