Prezentowe inspiracje

pudełko na prezentUrodziny, imieniny, śluby, święta… Okazje idealne do wręczania prezentów i właściwie pod tym kątem kreowane. Nic dziwnego więc, że każda kolejna impreza powoduje zanik kreatywnych pomysłów w dziedzinie podarunków.

Nie ma jednak co się martwić, bo wbrew pozorom trafić w sedno właściwym prezentem nie jest trudno – wystarczy po prostu odrobina kreatywności i nieszablonowego myślenia.  Pomysłowe prezenty mylnie kojarzone są z czymś bardzo awangardowym i niejednokrotnie drogim. Fajny prezent jednak w żadnym wypadku nie musi oznaczać wysokich kosztów ani nawet wielu godzin pracy nad podarunkiem.

By trafić „w dziesiątkę” swym podarunkiem, najpierw zrób mały rekonesans w kwestii zainteresowań osoby obdarowywanej. Czasami nawet Twój stary przyjaciel, którego znasz od dzieciństwa, odkrywa w sobie nową pasję, a to jest idealny pretekst do sprezentowania czegoś oryginalnego. Prezenty urodzinowe zachowane w swobodnym tonie to znakomity pomysł dla osoby w każdym wieku – niezależnie od liczby wiosen odrobina humoru zawsze jest mile widziana.

Oryginalnym podarunkiem będzie już sam tort urodzinowy, jednak upieczony w wymyślnym kształcie. Śluby to znakomite okazje do podarowania czegoś szczególnego – wówczas całkiem fajnym pomysłem jest wykonanie prezentu spersonalizowanego pod katem pary młodej. Popularne są na przykład drzewka z podpisami wszystkich gości na listkach, albo filmy zmontowane ze wspólnych zdjęć pary młodej i ich przyjaciół. Pomysłem na prezent idealny będzie także coś, czego obdarowana osoba nigdy by sobie sama nie kupiła, a bardzo chciałaby to mieć.Zazwyczaj są to przedmioty kompletnie nieprzydatne w codziennym życiu, jednak pełniące funkcje zabawnych gadżetów.

Podarowanie przyjaciółce przedmiotu kojarzącego się ze wspólnym dzieciństwem albo wręczenie parze młodej voucheru na maraton romantycznych filmów to zdecydowanie pomysły oryginalne i nietuzinkowe. Warto bowiem pamiętać, że prezent idealny to ten, który przyspiesza bicie serca, wywołuje uśmiech i kojarzy się konkretnie z obdarowywaną osobą.

Polecane artykuły

Dodaj komentarz