Pomysłowy prezent dla państwa młodych

Zaproszenie na ślub zwykle cieszy, gdyż jest to rzadka okazja do wzięcia udziału w bardzo eleganckiej uroczystości, często zakończonej świetną zabawą. Jednak tradycja i dobry obyczaj nakazują, by na tę imprezę nie przychodzić z pustymi rękami. W dobrym tonie jest wręczyć prezent świeżo upieczonym małżonkom, najlepiej taki, który przez długi czas będzie im się kojarzył z najpiękniejszym dniem w ich życiu.

Jaki powinien być prezent z okazji ślubu?

Wiele osób zamiast prezentu wręcza młodej parze kopertę z pieniędzmi, wychodząc z założenia, że młodzi najlepiej wiedzą czego potrzebują i na etapie urządzania wspólnego życia, gotówka jest dla nich bardziej przydatna. Jest w tym wiele prawdy, jednak po wielu latach od ślubu, małżonkowie z pewnością nie będą pamiętali, co kupili sobie za własne pieniądze, a co za pieniądze otrzymane od gości weselnych. Tymczasem prezent może im towarzyszyć przez kolejne lata wspólnego życia, zawsze jednoznacznie kojarząc się z dniem ślubu i z osobami, od którego go otrzymali. Z tego względu prezent z okazji ślubu powinien być wybrany właśnie pod tym kątem: powinien być estetyczny, wartościowy i uniwersalny, czyli taki, który z pewnością zostanie przez małżonków wykorzystany. Najlepszym pomysłem jest zakup praktycznego urządzenia do domu, na przykład z kategorii małego AGD. Dużo bardziej eleganckim podarunkiem będzie jednak element dekoracyjny wyposażenia mieszkania, najlepiej mający wysokie walory estetyczne.

Ekskluzywne dekoracje – świetny pomysł na prezent

W dzisiejszych czasach przystępujący do ślubu młodzi ludzie już zazwyczaj mieszkają razem lub przynajmniej kończą urządzanie wspólnego domu lub mieszkania. Z tego względu zakup akcesoriów dekoracyjnych do domu nie powinien być trudny dla bliskich im osób, które nie tylko znają upodobania estetyczne młodej pary, ale także miały okazję zobaczyć wnętrza, w których mieszkają. Nawet jeśli jest inaczej, są przedmioty uniwersalne, które pasują do każdego wnętrza i są w każdym wnętrzu potrzebne np. zegary, obrazy, gazetniki, wazony, czy stojaki na wino. Wybierając taki prezent, warto postawić na znane i cenione marki np. Kare Design, Good Moods, Kartell Fragrances, Interior. Ich produkty są symbolem dobrego smaku, wyjątkowego designu i doskonałej jakości, a co najważniejsze, są dostępne także przez Internet. Na przykład prezenty ślubne h-design.pl są designerskimi produktami z najwyższej półki, które zostały specjalnie tak wyselekcjonowane, by idealnie nadawały się do wręczenia młodej parze.

Polecane artykuły

Dodaj komentarz