Marzysz o nietypowym garażu? CGT spełni Twoje marzenia!

Czy jest ktoś, kto mogąc od podstaw zaprojektować swój garaż, skusiłby się raczej na jego gotową wersję? Z pewnością są tacy ludzie. Jednakże wszyscy, którzy podchodzą do życia kreatywnie i z pasją, i którzy chcą postawić przy domu samodzielnie zaprojektowaną konstrukcję, powinni skorzystać z oferty firmy CGT Konstrukcje Stalowe!

Zaprojektuj swój garaż

Skoro samodzielnie wyposażamy dom, decydujemy o tym, jakie kwiaty zasadzimy w ogrodzie i jakie ogrodzenie kupimy, dlaczego nie mielibyśmy sami zaprojektować sobie garażu? Dzięki temu mógłby być naprawdę oryginalny i idealnie dopasowany do potrzeb naszego podwórka. Zdarza się, że na działce zostało zbyt mało miejsca na tradycyjny garaż, albo po prostu interesuje nas budowa dużo większego, niż mogą nam zaoferować zwykłe firmy. CGT pozwala spełnić wszystkie nietypowe marzenia – dzięki nim postawimy taki garaż, jaki naprawdę nam się podoba.

Wykreuj swój garaż

Możemy wybrać, czy dach będzie opadał w prawo, czy też w lewo, czy jego szerokość będzie wynosiła 4 metry, czy 6 metrów, zdecydujemy, czy w budynku powinno być okno i w którym miejscu je umieścimy oraz czy mają być w nim jeszcze dodatkowe drzwi. Możemy sami podjąć decyzję, na jakiej wysokości będzie się znajdował wjazd oraz w jaki sposób garaż będzie zakotwiczony w podłożu. A dodatkowo – coś dla fanów kolorów! – sami wybierzemy, jaką barwę będzie miał dach, jaką ściany, a jaką brama. Mogą być nawet drewniane!

Spełnij marzenia

CGT Konstrukcje Stalowe to firma, która doskonale rozumie pragnienia ludzi nowoczesnych. Obecnie w modzie jest bowiem oryginalność i każdy pragnie w jakiś – oczywiście, pozytywny – sposób odróżnić się od sąsiadów i znajomych. Firma powstała w roku 2003 i specjalizuje się w produkcji nietypowych konstrukcji – dopasowanych do potrzeb i życzeń klientów. Oczywiście, posiada w swojej ofercie także tradycyjne produkty, o standardowych rozwiązaniach, jednakże słynie właśnie z tego, że pozwala swoim klientom na pełną kreatywność! Nie tylko garaże są jej specjalnością – może zatem ktoś chciałby postawić sobie w ogrodzie oryginalną altanę?

Polecane artykuły

Dodaj komentarz