Komedie na romantyczny wieczór

Walentynki już za nami, ale warto pamiętać, że musimy poświęcać naszej drugiej połówce więcej uwagi, nie tylko jeden dzień do roku. Z tego powodu mamy dla was kilka propozycji filmowych, które idealnie sprawdzą się na romantyczny wieczór we dwoje.

Co powiecie na filmy o lekkim zabarwieniu erotycznym? Świetną opcją może być komedia „To tylko seks” z Justinem Timberlakiem i Milą Kunis. Bohaterowie poznają się w pracy, oboje mają skomplikowaną sytuację sercową. Z czasem zaprzyjaźniają się, a później lądują w łóżku. Nie chcą jednak wiązać się ze sobą bo nie wierzą w powodzenie nowego związku. Zaczynają spotykać się tylko na seks… Co będzie dalej? Zobaczcie sami! Ciekawym filmem z seksem w tle jest również „Sex Story” z Natalie Portman i Ashtonem Kutcherem. Tutaj również pojawia się relacja sex-friends i obawa o narastającą powagę związku. Jeśli wolicie poważniejsze kino, idealną propozycją na wspólny wieczór będą „Oczy szeroko zamknięte” z Nicole Kidman i Tomem Cruisem. Film jest niezwykle intrygujący i wciągający. Na pewno nie pozostawi was obojętnymi. Pozycja kultowa!

Nasza kolejna propozycja jest dość smutna, jednak w całym tym smutku możecie odnaleźć sens naszego istnienia. Mowa o „Pamiętniku”. Stary mężczyzna zaczyna czytać dziennik kobiecie chorej na Alzheimera. Opisana zostaje w nim historia miłości dziewczyny pochodzącej z wyższych sfer i ubogiego pracownika tartaku. W jednej z głównych ról… Ryan Gosling!

Jeśli chcecie powrócić do klasyków kina dla kobiet, świetną opcją będzie „Czekolada” z Johnnym Deppem z 2000 roku, „Joe Black” z Bradem Pittem oraz niezapomniane „Notting Hill” z Julią Roberts i Hugh Grantem w roli głównej. Te komedie romantyczne na pewno już kiedyś widzieliście, jednak miło będzie do nich powrócić. Sami możemy je oglądać w kółko!

Naszą ulubioną propozycję zostawiliśmy na koniec. „Kobiety pragną bardziej” to film z genialną obsadą. Z jednej strony jest to lekka komedia, a z drugiej możecie wyciągnąć z niego naprawdę wiele dla swojego związku. Film opowiada historie różnych bohaterów, których losy przeplatają się ze sobą. W rolach głównych zobaczycie m.in. Bena Affleca, Jennifer Aniston, Bradley Cooper i Drew Barrymore.

Polecane artykuły

Dodaj komentarz