Karmiące piersią mamy znają Medela

medelaPrzyjście na świat upragnionego dziecka, to najpiękniejszy moment w życiu każdej przyszłej mamy. Karmienie piersią swojego nowonarodzonego maluszka to marzenie większości z nich. Produkty Medela są stworzone specjalnie dla nich.

Chociaż na rynku pojawiło się wiele sztucznych mlek, które są bliskie ideału i bez wątpienia potrafią zastąpić mamine mleko, jednak matka natura obdarzyła nas matki niezwykłym darem, jakim jest możliwość karmienia piersią. Jeśli tylko zdrowie na to pozwala większość matek decyduje się na naturalne karmienie, chociaż przez krótki czas. Na przeciw nim wyszła wywodząca się ze Szwajcarii rodzinna firma Medela, która od 50 lat wspomaga karmiące piersią mamy.

Akcesoria wspomagające karmienie piersią Medela są najbardziej zaawansowane technologicznie. Producenci zadbali o to, by produkty mające bezpośredni kontakt z pokarmem nie posiadały Bisfenolu A. Kolejną ich zaletą jest to, że są łatwe do czyszczenia, dzięki czemu nie musimy się martwić, że na krawędziach pozostaną resztki pokarmu.

Medela wypuściła na rynek całą gamę laktatorów, które spełniają najbardziej wygórowane oczekiwania karmiących mam to nawet tych mam, które po urodzeniu wcześniaków mają problemy z laktacją. Laktator szpitalny Symphony, z możliwością wypożyczania, inicjuje laktację w tych trudnych chwilach.  

Każda mama może dobrać sobie laktator odpowiedni do swoich oczekiwań i potrzeb. Zarówno laktatory ręczne Harmony, jak i elektryczne Freestyle spełniają najwyższe standardy i po prostu ułatwiają mamom życie. Karmienie piersią nie musi wiązać się z bezustannym siedzeniem w domu. Każda mam potrzebuje chwilę tylko dla siebie bez stresu i obaw, że jej dziecko będzie głodne, jak tylko wyjdzie z domu.

Technologia 2-Phase Expression zastosowana w laktatorach Medela, naśladująca naturalny rytm ssania niemowlęcia, skraca czas odciągania pokarmu, dzięki czemu uzyskujemy  więcej pokarmu w krótszym czasie.

W tym doniosłym wydarzeniu, jakim są narodziny naszego skarbu, pomyślmy o zakupie tego, co daje niezwykły komfort, którego potrzebuje zarówno mama, jak i noworodek.

Polecane artykuły