Jaki prezent wybrać dla dziecka, które ma już wszystko?

3510460521_72ca6ba9ea_bKupowane prezentów dla dzieci, wbrew pozorom, może być bardzo stresujące. Jeśli masz do obdarowania małego człowieka, który posiada już niemalże wszystko, czego mógłby zapragnąć, to wybranie ekscytującego prezentu jest trudnym zadaniem

Kupowane prezentów dla dzieci, wbrew pozorom, może być bardzo stresujące. Jeśli masz do obdarowania małego człowieka, który posiada już niemalże wszystko, czego mógłby zapragnąć, to wybranie ekscytującego prezentu jest trudnym zadaniem. Zamiast ryzykować i kupować film na DVD, lalkę lub grę wideo, której dziecko najprawdopodobniej już jest właścicielem, pomyśl o niepowtarzalnym prezencie, który wywoła szeroki uśmiech na małej buźce.

 

Święta Bożego Narodzenia, Wielkanocy, urodziny, imieniny, Mikołajki – w ciągu roku jest wiele okazji do uszczęśliwiania naszych najmłodszych. Jednak góry zabawek i innych kolorowych gadżetów szybko odchodzą w zapomnienie, aby ustąpić miejsca nowym, otrzymanym przy następnej okazji. Jak więc sprawić, żeby dziecko zapamiętało nasz podarunek na dłużej? Oto kilka pomysłów na prezenty dla dzieci w różnym wieku, którym nie grozi banicja do kąta zaraz po świętach.

 

Subskrypcje czasopism

 

Roczna subskrypcja jest prezentem, który daje radość przez dłuższy czas. Jest wiele wydawnictw dziecięcych, które oferują możliwość wykupienia subskrypcji. Wystarczy tylko zorientować się, co aktualnie jest przedmiotem zainteresowania dziecka i wybrać odpowiednie czasopismo.

 

Zajęcia

 

Wykupienie kilku zajęć pozalekcyjnych, takich jak balet, piłka nożna, muzyka, a nawet joga dla najmłodszych, to świetna alternatywa dla zabawek.

 

Członkostwo

 

Członkostwo jest w rzeczywistości świetnym prezentem dla całej rodziny. Większość ogrodów zoologicznych, galerii sztuki, muzeów i ośrodków naukowych oferuje karnety rodzinne, które zwracają się po dwóch lub trzech wizytach, a są ważne zazwyczaj cały rok.

 

Bilet wstępu jednorazowego

 

Roczne członkostwo może wiązać się z wyższą ceną, ale istnieje również możliwość wykupienia dla dziecka jednorazowego biletu na lokalny basen, do parku rozrywki, kina lub nawet malowniczego przejazdu pociągiem.

 

Wyposażenie sportowe

 

Jeśli dziecko zdradza zainteresowanie jakimś sportem, a jeszcze nie zaczęło go trenować, jest szansa, że kupienie odpowiedniego pakietu startowego (np. łyżew lub rajstop baletowych) będzie super pomysłem.

 

Coś wspólnego

 

A może podarować dziecku atrakcję, którą może dzielić z rodziną, jak na przykład noc filmową z popcornem i napojami w pakiecie? Albo kosz upominkowy z gadżetami dla całej rodziny, tak żeby każdy domownik znalazł w nim coś dla siebie? Zwykła płyta DVD z ciekawym, rodzinnym filmem też wpasowałaby się w tematykę.

 

 

Spersonalizowane elementy

 

Większość dzieci byłoby podekscytowanych otrzymaniem prezentu z imieniem – może to być na przykład bidon do roweru, ołówek czy bransoletka z urokiem.

 

Kosz ze słodyczami

 

Czy istnieje dziecko, które nie ucieszyłoby się z otrzymania w prezencie czegoś słodkiego? A co, jeśli dostałoby cały kosz wypełniony słodyczami – zapas na cały tydzień podjadania? Takie kosze można zamówić w sklepie internetowym Fabryka Prezentów. Wejdź na stronę www.fabryka-prezentow.com i zamów idealny zestaw ze słodyczami dla malucha. Radość z upominku gwarantowana!

Polecane artykuły