Jak zwiększyć pewność siebie w trakcie uwodzenia

biznesmanZapewne każdy znalazł się w życiu w takiej sytuacji kiedy strasznie spodobała mu się przypadkowo spotkana dziewczyna. Te ciągłe bicie się z myślami czy zagadać do niej czy nie. Kiedy już decydujemy się na kolejny krok kłębią się kolejne wątpliwości. Co jeśli się ośmieszę podczas rozmowy albo w ogóle zostanę zignorowany jak tylko podejdę. Nasza niepewność i obawy wpływają na to, że nie umiemy spokojnie podejść do tematu. Towarzystwo kobiet nas onieśmiela, ponieważ nie czujemy się przy nich rozluźnieni. Cały czas zwracamy uwagę na to co i jak robimy, a przecież nie o to chodzi, aby wyuczyć się popularnych schematów. Dlatego też trzeba pamiętać o kilku zasadach, aby nie stać się ofiarą własnego strachu.

Przede wszystkim nie bójmy się podejść do nieznajomej dziewczyny. To naprawdę żadna filozofia i tylko nasza psychika może nam w tym przeszkodzić. Bardzo dużo mężczyzn przykłada olbrzymią wagę do początku rozmowy, a raczej zagadania. W internecie można odnaleźć mnóstwo zwrotów za pomocą których możemy rozpocząć rozmowę. Niestety większość z nich jest płytka i seksistowska. Nie używajmy ich, gdyż z ich pomocą na pewno nie zrobimy dobrego pierwszego wrażenia, a wręcz przeciwnie łatwo możemy zniechęcić. Tak naprawdę niepotrzebne nam są wymyślne teksty. Wystarczy zapytać o drogę czy też inny drobiazg i już pierwsze lody przełamane. Dopiero w tym momencie możemy mówić o prawdziwej rozmowie. Nie starajmy się od razu komplementować jej wyglądu i prawić komplementów. Jest to niezwykle sztuczne i łatwo można to wyczuć. Zamiast tego pokażmy, ze jesteśmy zainteresowani jej osobą, tym co robi lub gdzie się wybiera. Jeśli dobrze to rozegramy to być może uda nam się otrzymać numer telefonu czy adres mailowy. Nie bądźmy też nachalni, gdyż to nigdy dobrze się nie kończy. Poza tym wyglądamy wtedy jak desperaci na siłę szukający znajomych.

Kiedy już uda nam się umówić na pierwsze spotkanie pamiętajmy, aby pod żadnym pozorem nie okazywać nadmiernego zainteresowania. To bardzo częsty błąd jaki popełniają mężczyźni. Wydaje im się, że sprawia to kobietom przyjemność i będą odwzajemniać nasze uczucia. Tak jednak się dzieje jedynie na filmach. Nie staramy się także na siłę przekonywać nowo poznanej dziewczyny, że powinna się z nami związać bo jest to najlepsze co może ją spotkać. Wielu ludzi właśnie tak robi chcąc pokazać z logicznego punktu widzenia jakie korzyści mogą z tego płynąć dla obu stron. Już same pisanie o tym zniechęca, a co dopiero słuchanie tego typu wywodów. Pozostaje jeszcze jedna rzecz, która również jest mylnie odbierana przez mężczyzn.

Chodzi o bycie dżentelmenem. Nie pytajmy kobiety o to czy możemy ją pocałować, zatańczyć z nią czy też objąć. Musimy wziąć sprawy w swoje ręce i po męsku podejmować decyzję. Pokażmy, ze potrafimy wykonać pierwszy ruch nie bojąc się jej reakcji. No bo jak możemy ją zaskakiwać kiedy zawsze wcześniej będziemy pytali czy nam wolno cokolwiek zrobić. Podsumowując, jedynie od naszego nastawienia oraz stosując się do kilku prostych rad powyżej uwodzenie w naszym wykonaniu może stać się prostsze i efektywniejsze.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat randkowania w sieci odwiedź stronę www.uwodzenie.org
To nie takie trudne jak się wydaje.

Polecane artykuły

Dodaj komentarz