Dzień relaksu na dzień chłopaka

Kto powiedział, że mężczyzna nie potrzebuje dnia relaksu? Wypoczynek jaki mogą zafundować sobie kobiety wraz z odnową biologiczną oraz wyciszeniem to także świetny sposób na naładowanie baterii przez mężczyznę. Stereotyp macho, który nigdy się nie męczy i jest twardy jak skała widoczny jest jedynie w relacjach damsko męskich. Na co dzień nawet najtwardszy facet potrzebuje luzu oraz wypoczynku. I nie mówię tutaj wcale o wylegiwaniu się z piwem przed telewizorem. Mam kilka ciekawych pomysłów na prezent dla chłopaka, który pozwoli mu poczuć się jak król w czasie jego „święta”.

Spa dla dwojga lub w męskim wydaniu

Starsi panowie uwielbiają jeździć do sanatoriów ponieważ czują się tam jak na wakacjach. Dostają smaczne jedzenie, oddychają świeżym powietrzem a zabiegi zdrowotne traktują właśnie jako SPA. Młody facet także chciałby spróbować tego wypoczynku w jego profesjonalnej formie. Weekend a nawet jeden dzień w salonie SPA spędzony samemu lub z ukochaną osobą to forma wypoczynku lepsza od wakacji na plaży. W zależności od danego miasta hotele Spa oferują inne zabiegi oraz wyposażenie, z którego można korzystać do woli. Siłownia, basen czy sauna jest do dyspozycji przez cały dzień i nie trzeba za nią płacić. Świetnie wyposażony pokój z wielkim łóżkiem oraz wszystkimi gadżetami elektronicznymi pokroju telewizji oraz Internetu najlepiej sprawdzi się wieczorem po całym dniu atrakcji.

 

Bardzo często mężatki fundują swoim mężczyznom samotne wypady do Spa na typowo męskie zabiegi. Popołudnie w takim salonie jest bardzo przystępne cenowo i co ważniejsze efektywne jeśli chodzi o działanie na męską urodę. Kochająca dziewczyna lub narzeczona powinna dobrze pomyśleć o tym czy nie zamienić typowego prezentu na taki voucher do Spa na jedno popołudnie lub cały dzień.

 

Teatr lub maraton filmowy na życzenie

To oferta skierowana dla fanów kina oraz sztuki. Do teatru chodzimy naprawdę rzadko żeby nie powiedzieć, że omijamy go szerokim łukiem. Kino jest znacznie bardziej przystępne i dzięki lepszej jakości obrazu i dźwięku jego popularność rośnie. Młode osoby, które pasjonuje film mogą skorzystać z oferty małych kin organizujących seanse filmowe na życzenie lub maratony znanych trylogii takich jak „Matrix” czy „Kill Bill”. Wyjście do teatru dla dwojga to dosyć nietypowy prezent dla chłopaka. Powiedziałbym, że jest to prezent dla mężczyzny doceniającego sztukę i grę aktorską. Wybierają tego typu prezent radzę celować w górną półkę. Teatr Capitol w Warszawie, Teatr Śląski czy Łaźnia Nowa w Krakowie to świetne opcje na spędzenie miłego wieczoru z profesjonalnymi aktorami znanymi chociażby z ról telewizyjnych.

Lot balonem lub gra w golfa

Teraz coś z nieco innego pułapu cenowego i całkiem innej formy relaksu. Lot balonem zwłaszcza wiosną i latem pozwala nie tylko zebrać dużo ciekawych wspomnień ale także materiałów pamiątkowych. W końcu filmy i fotografie wysokiej jakości można robić już telefonem komórkowym. Kurs gry w golfa lub udostępnienie pola golfowego pod grę z przyjaciółmi lub ukochaną osobą to nietypowa forma spędzania czasu, którą promują osoby znane. Sportowcy oraz aktorzy podkreślają, że nie ma bardziej relaksującego sportu od golfa. W końcu jego podstawa to kilka odbić na cały „mecz” i przede wszystkim spacer od dołka do dołka i rozmowy. Lot balonem polecam każdemu ponieważ do niego wcale nie trzeba specjalnej zachęty ani dodatkowych powodów. Jedynie osoby z dużym lękiem wysokości mogą nie być nim zachwycone. Golf to świetny prezent dla mężczyzny sportowca, który chętnie wypróbowuje nowe dyscypliny. Najważniejsze by prezent był zaskoczeniem i działał relaksująco. Więcej pomysłów na oryginalny prezent znajdziesz na stronie http://www.katalogmarzen.pl/pl/k/Prezent-dla-Chlopaka.

Polecane artykuły

Dodaj komentarz