Domy jednorodzinne coraz popularniejsze

foto_3 (1)Młodzi ludzie przed podjęciem decyzji o kupnie nieruchomości bardzo często zadają sobie pytanie jaki rodzaj nieruchomości spełni wszystkie ich oczekiwania, a przede wszystkim oczekiwania małżeństwa z dziećmi. Rozwiązań jest wiele i to na co decydują się młode małżeństwa zależy od ich indywidualnego podejścia, ale również w dużej mierze od kwestii finansowych.

Młodzi ludzie przed podjęciem decyzji o kupnie nieruchomości bardzo często zadają sobie pytanie jaki rodzaj nieruchomości spełni wszystkie ich oczekiwania, a przede wszystkim oczekiwania małżeństwa z dziećmi. Rozwiązań jest wiele i to na co decydują się młode małżeństwa zależy od ich indywidualnego podejścia, ale również w dużej mierze od kwestii finansowych. 

Jedni decydują się na kupno trzy pokojowego mieszkania w bloku w centrum miasta, inni zdecydują się aby zamieszkać na wsi w domu po dziadkach, jeszcze inni początkowo decydują się tylko na wynajem mieszkania. Tylko nie liczni mogą pozwolić sobie na kupno apartamentu bądź nowoczesnego domu w prestiżowej dzielnicy nieopodal miasta. Jednak biorąc pod uwagę nawet zasobność portfela od wielu lat na polskim rynku nieruchomości ogromnym i coraz większym zainteresowaniem cieszą się podmiejskie domy szeregowe, których często cena jest porównywalna do dwupokojowego mieszkania w centrum np. Warszawy.

Coraz większą popularnością cieszą się osiedla domów jednorodzinnych Wilanów, być może z uwagi na fakt że spory odsetek polaków mieszkających w miastach marzy o własnym domu na obrzeżach miasta. Rozwiązaniem jakim są domy szeregowe to świetna alternatywa dla osób ceniących sobie cisze i spokój, jest to idealna opcja dla rodziny z dziećmi. Domy wolno stojące pozwalają mieszkańcom na niezależność , poczucie swobody, przestrzeni oraz wolność która nie jest dana mieszkańcom bloków w centrum miasta.

Osiedla domów na Wilanowie

Warszawskie dzielnice jak np. Wilanów posiadają bogatą bazę  bardzo atrakcyjnych i nowoczesnych nieruchomości. Większość z nich znajduje się w stosunkowo mało zabudowanej części dzielnicy w otoczeniu przyrody i zielonych zagajników. Położenie jest bardzo urokliwe i z pewnością będzie stanowiło jedna z większych zalet przy podejmowaniu decyzji o kupnie domu. Tego rodzaju nowoczesne i komfortowe nieruchomości oferowane są przede wszystkim osobom ceniącym sobie cisze spokój i bliski kontakt z naturą. Przy projektowaniu domów większość deweloperów zwraca ogromną uwagę na odpowiedni metraż i przestrzeń.  Większość domów to piętrowe budynki składające się z czterech bądź pięciu pokoi, salonu z aneksem, kuchni i dwóch łazienek, w większości z nich znajduje się również garaż. Do każdego domu przynależy ogród z ogromnymi możliwościami aranżacyjnymi.  Domy budowane są w bardzo nowoczesnym stylu, projektowane z naciskiem na przestrzeń, a dzięki dużej liczbie okien nie tylko w salonie ale również w sypialniach i kuchni wnętrze sprawia wrażenie dodatkowo doświetlonego, co również jest ogromna zaletą.

Polecane artykuły

Dodaj komentarz