Czy pulsatory oznaczają koniec wibratorów?

Może się wydawać, że w kwestii wibratorów powiedziano i zrobiono już zasadzie wszystko. Producenci przetestowali najrozmaitsze kształty tych urządzeń, produkują je z materiałów mających bezpośredni związek z przemysłem kosmicznym, a zdalne sterowanie czy bezdotykowe ładowanie akumulatora nikogo już nie powinno dziwić.

Oferuje się nam najdziwniejsze kształty, czasami mamy do czynienia z przedziwnymi fakturami, a jeszcze kiedy indziej trzeba przeczytać instrukcję obsługi, by w ogóle dowiedzieć się, co z urządzeniem należy zrobić. W tym wszystkim jest jednak pewien szkopuł: skoro wibratory mają być substytutem stosunku lub jego uzupełnieniem imitującym zbliżenie, dlaczego w ogóle zaczęły one wibrować? Przecież w prawdziwym stosunku nic nie wibruje. Jest to oczywiście kwestia zwiększenia przyjemności w porównaniu z przedmiotem, który nie wibrował, ale i tak jesteśmy daleko od oryginału. Od niedawna jesteśmy jednak o krok do niego bliżej.

Małą rewolucją w świecie wibratorów, a przynajmniej jak na razie jeszcze tylko małą, są tak zwane pulsatory. Sama ich nazwa bardzo dobrze oddaje ich podstawową funkcję, którą jest imitowanie penetracji. Dobrym przykładem takiego produktu jest pulsator Stronic Drei firmy Fun Factory dostępny na stronach wspomnianego sklepu. Nie da się nie zauważyć, że jest on stosunkowo drogi, ale za to zapewnia zupełnie nowy rodzaj doznań. Warto zwrócić uwagę także na to, że jego kształt jest dużo bardziej zbliżony do naturalnego pierwowzoru urządzenia, co zostało poniekąd wymuszone nową funkcjonalnością, ale zostałoby osiągnięte nawet bez tego czynnika.

Obecnie mamy do czynienia z prawdziwym wysypem pulsatorów i powinniśmy spodziewać się w najbliższym czasie szybkiego różnicowania się produktów, ponieważ dłuższe testy praktyczne na pewno ujawnią wiele aspektów, które będzie można poprawić.Wyjątkowo zróżnicowaną ofertę pod tym względem posiada sklep internetowy eRozkosz.pl, którego propozycję, tak dla kobiet, jak i dla mężczyzn, można potraktować jako ilustrację tej kwestii.

 

Polecane artykuły

Dodaj komentarz