Aranżacja wnętrz – czy warto korzystać z pomocy fachowców?

Przedstawiamy nowatorską i nietuzinkową propozycję aranżacji wnętrz, uwzględniającą indywidualne potrzeby klientów. Analizując i na bieżąco lustrując stan nieruchomości na polskim rynku, staramy się dopasować projekty na każdą kieszeń, przy doborze najlepszych instrumentów i materiałów ukierunkowanych na światowe trendy. Aranżacja wnętrz Dacon to inspiracje do ponadczasowych rozwiązań, ujmujące lekkością formy i niebanalnym stylem, dopasowane do każdego pomieszczenia.

Projekty aranżacyjne pozwolą każdemu na oszczędność czasu i materiałów zaangażowanych w modernizację, a co za tym idzie zmniejszenia kosztów remontu. Nieważne czy szykujemy pokój dla nowego członka rodziny, czy też mamy do przygotowania aranżację wielkiego biura korporacyjnego, w tym miejscu zawsze znajdziemy coś, co pozwoli na wyróżnienie wśród konkurencji.

Nie mamy czasu na przygotowanie materiałów na remont? Nie mamy czasu na śledzenie najnowszych trendów mody salonowej i tego co aktualnie jest absolutnym must have w każdym pomieszczeniu? Nic straconego, ponieważ tutaj znajdziemy odpowiedzi na każde dręczące pytanie, wsparte wieloletnim doświadczeniem i nieprzeciętnymi pomysłami projektantów.

Pracownia projektowa znajduje się we Wrocławiu, skupia grono młodych i zafascynowanych swoją pracą osób, mających na swoim koncie wiele sukcesów w branży. Tutaj liczy się przede wszystkim Klient i to czego wymaga. Praca w tym kręgu projektantów to ukierunkowanie na życzenia Klienta oraz równoczesne dopasowanie do tego możliwości materiałowych i praktycznego wykonania podjętych działań.

Aranżacja wnętrz Dacon obejmuje wszystkie etapy procesu projektowania: pomiar wnętrza, wykonanie rysunków technicznych pomieszczeń, kalkulację materiałów i wstępnych kosztów, aż po negocjacje z wykonawcami oraz nadzorowanie całościowego wykonania projektu. Z taką firmą klient nigdy nie zostanie sam z problemami, które nagle pojawiają się w trakcie praktycznie każdego remontu. Doświadczenie, wsparte wiedzą, pozwala na załatwienie technicznych barier i trudności dokumentacyjnych, które zazwyczaj opóźniają termin przeprowadzanych działań remontowych.

Projektanci firmy, absolwenci najlepszych wydziałów architektonicznych w kraju i zagranicą, mają  świadomość i biegłość w szeroko rozumianym pojęciu designu wnętrz oraz w projektowaniu mebli. We Wrocławiu już wielokrotnie wyróżnili się niestandardowymi i odważnymi projektami, które zniewoliły wyobraźnię najbardziej wymagających osób i przysporzyły grono sympatyków doceniających trud wykonywanej pracy.

Polecane artykuły

Dodaj komentarz