5 sposobów na namiętność w związku

female-864400_640Nuda to prędzej czy później największa zmora związku. Codzienność, która wkrada się również do łóżka sprawia, że czasem nie mamy już ochoty na zbliżenia. A nawet jeśli, to kto ma siłę, by cały czas wymyślać nowe pomysły? Jednak wystarczy przetestować to, na co ktoś już kiedyś wpadł.

1. Wspólne zakupy

Nic tak nie zbliża i nie buduje zaufania, jak pójście razem do sex shopu i wybieranie odpowiednich dodatków. Za pierwszym razem możecie iść tylko i wyłącznie po nowy lubrykant. Na przykład chłodzący, który zapewni Wam dodatkowe doznania. Ale może następnym razem kajdanki? Albo opaska na oczy?

2. Przebrania erotyczne

W specjalnych sklepach pełno jest także przebrań erotycznych. Zabawne lub seksowne pozwalają łatwiej wejść w rolę doktora i pacjentki, albo policjanta i więźniarki. Nie musicie mieć nie wiadomo jakich zdolności aktorskich. Macie po prostu się dobrze bawić i przełamać nudę. I przy okazji się nakręcić na dalsze działania.

3. Nakładka wibrująca

Akcesoria BDSM czy zabawki erotyczne to, sama w sobie, kopalnia pomysłów. Na początek dobrze jest zacząć od nakładki wibrującej. W żaden sposób nie jest ona nieprzyjemna dla mężczyzny i jednocześnie, obojgu partnerom dostarcza ona niezapomnianych doznań i potęguje odczucia. Doskonałym pomysłem będzie także wibrator dla dwojga, który może być świetnym preludium do bardziej zaawansowanych zabaw. 

4. Nowa pozycja

Może nuda wkradła się też dlatego, że nie próbujecie nowych pozycji? Raz na jakiś czas dobrze jest przejrzeć kamasutrę. I nie chodzi tutaj o starożytne ryciny, ale na przykład specjalnie przygotowany film erotyczny na którym aktorzy pokazują, jak powinno wyglądać wykonanie każdej pozycji. Obejrzenie takiego filmu będzie bardzo dobrym dodatkiem do gry wstępnej.

5. Rozmowa

Ostatnie i chyba najważniejsze to… rozmawianie ze sobą. O nowych gadżetach i pragnieniach, i wszystkich swoich fantazjach erotycznych. Tak naprawdę większość z nich można z łatwością spełnić. Trzeba tylko chcieć.

Polecane artykuły